Block title
Block content

Bazı sorularda "Soru gizli tutuluyor? " yazıyor. Neden ?

 
Sitemize mahrem olan ya da olmayan pek çok soru gelmektedir. Sorularının başkaları tarafından görünmesini istemeyen kullanıcıların talepleri doğrultusunda sorularını sorma esnasında isterlerse sorularını gizleyebilmektedirler. Bu şekilde sorulan sorular sadece soran kişi ve cevaplayan editör arasında kalmaktadır.

Madem soran kişi ve editörler haricinde kimse görmüyor o zaman bu sorular sitede hiç gözükmese diyenler olabilir. Gözükmesinin sebebi ise yeni soru soran kişilerin, böyle bir gizliliğin farkına varabilmesi ve çekinmeden sorularını yöneltebilmesini sağlamaktır.
Okunma Sayısı: 8613 | Word indir | Pdf indir
Paylaş

Yorumlar

ecem
internette din istismarcılığı çok oluyor.ama size güveniyoruz ve bu tür şeylerde daha başarılı olmanızı istiyoruz.Ben bir bilgisayarcı olarak gelecekte size yardım etmeyiçok isterim.
Log in or register to post comments
FİLİZ SARIBOĞA
Ben sitenize yeni üye oldum. Geçenlerde bir arkadaşımla konuşurken dayısı dediki Saidi Nursi'nin hayatını mutlaka okuyun o çok acı çekti çok zor bir yaşamı oldu.Onun hayatını çok iyi anlatan bir kaynak bulamadım.İnternetten araştırırken sizin sitenizi buldum ve üye oldum.Onun Risale-i Nur Külliyatını okumak istiyorum.Ama internette okumak istedim bir kaç cümlesini.Anlayamıyorum acaba nasıl ve nerden başlamalıyım. yardımcı olursanız sevinirim.
Log in or register to post comments
Editor (m.ali)

Sitemizdeki külliyattan okuyabilirsiniz, takıldığınız yerleri soru olarak bize sorabilirsiniz, sorularınızı bekliyoruz.

Log in or register to post comments
salih ay
allah razı olsun sizden
Log in or register to post comments
aşk-ı derya
sizden ziyadesiyle istifade ediyoruz Allah razı olsun hizmetlerinizin karşılığını Yüce Yaratan misli ile versin
Log in or register to post comments
lighted

Kullanıcı profili durumunu nasıl değiştirebilirim? Yani üye sayfamı başka kullanıcıların görmesini istemiyorum, ne yapmalıyım?

Değerli Kardeşimiz; daha önce yaptığımız bir uygulama ile, tüm profiller gizlenmiştir. Başka kullanıcılar sizin sayfanızı göremez. Selam ve dua ile...

Log in or register to post comments
oğuzhangözüpek
SEVGİLİ ÜSTADIN biyografik hayatını okuduğumda '' İŞTE BİR ÖMÜR BÖYLE YAŞANMALI'' demekten kendimi alamamıştım. Sonra çeşitli kaynaklardan da araştırma yapmış ''İFTİRA KAMPANYALARI -siparişle yazılan sözde kitapları elimin tersiyle itmiş ALLAH'IM yapıklan iftiralar aslında SANA yapılamaktadır,ZALİMLERİN HAKKINDAN ancak SEN gelirsin diye dua etmiştim......ALLAH ONDAN RAZI olsun. i
Log in or register to post comments
Yükleniyor...