Nasıl soru sorabilirim ?

Sorunuzun ilmi heyet ve editörler tarafından cevaplanması için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek için tıklayınız.

Üyelik işlemini zaten yapmışsanız üye girişi yapmak için tıklayın.

Ardından soru - cevap sistemine geçip sorunuzu eklemeniz gerekmektedir.

Bunun için aşağıdaki basamakları yapmalısınız:


1. "Üye Girişi" yaptıkdan sonra "Soru & Cevap Sistemi" butonunu kullanın.


2. Ardından "Yeni Soru" butonuna tıklanır.


3. Açılan yeni soru ekranında yönergeler doğrultusunda soru oluşturulur.


4. Sorunun ekleneceği kategori belirtilir. Ardından "Soruyu Gönder" butonuna tıklanır.


5. Gelen pencerede soruya cevap olabilecek sitedeki tüm kaynaklar listelenir. Arzu edilen kaynağa üzerine tıklanarak erişilebilir. Yeniden kaynaklar üzerinde araştırma yapmak için sağ tarafdaki "soruyu düzenleme" kısmından düzenleme yapılıp yeniden yollanabilir.


6. Eğer listelenen kaynaklar arasında sorduğunuz soruya cevap olacak bir kaynak bulamadıysanız en alttaki "Yukarıda sorduğum sorunun cevabı yok, cevaplanması için editorlere iletmek istiyorum."yazısının altındaki butona tıklayarak sorunuzu editörlere iletebilirsiniz.


Yorumlar

ali bayar
kardeşim gitmiyor sorular yardım edin
Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
gülçin
çok iyi
Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
Editor (m.ali)
Eğer listelenen kaynaklar arasında sorduğunuz soruya cevap olacak bir kaynak bulamadıysanız en alttaki "Yukarıda sorduğum sorunun cevabı yok, cevaplanması için editorlere iletmek istiyorum."yazısının altındaki butona tıklayarak sorunuzu editörlere iletebilirsiniz.
Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
haknur
teşekkürler
Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
lighted

detaylı aramayı çok kullanıyorum. detaylı aramada sonuç sayısı site tarafından sınırlanmışmıdır? aramanın sonuçları bütün soru-cevaplarıihata ediyor mu? veyahut en çok rastlananlar sonuçları mı gösteriyor?

Değerli Kardeşimiz; detaylı aramada bu kategorilerdeki tüm sonuçlar çıkmaktadır, herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Soru - Cevaplar (Cümle Açıklamaları, Kavram Açıklamaları, Risale-i Nur Hakkında, Bediüzzaman Said Nursi, Hizmet Düstur ve Esasları, Risale-i Nur'a Sıradışı Bakış, Risale-i Nur Külliyatı'na Yönelik İtirazlar ve Cevaplar, Bediüzzaman Said Nursi'ye Yönelik İtirazlar ve Cevaplar)

Kaynaklar (Osmanlıca Lügat, Kavramlar Lügatı, Şahitlerin Dilinden, Risale-i Nur Fihristi, Risale-i Nur Konu Fihristi, Risale-i Nurların İçerikleri, Risale-i Nur'da Geçen Ansiklopedik Bilgiler, Risale-i Nur'u Okuma ve Anlama Teknikleri)

Görüntülü ve Sesli Dersler (Bediüzzaman ve Risale-i Nur, Metin Tahlilleri, Sesli Soru Cevaplar, Sorularla Sözler)

Makaleler (Hz. Muhammed (sav), Hizmet, İman Konuları, İslami Konular, Bediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur, Varlıklar, Küfür ve İsyan, Muhtelif Makaleler, Muhtelif Çalışmalar, Dinler)

Selam ve dua ile...

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
Yükleniyor...