Block title
Block content

Üyelik işlemi nasıl yapılır ?

 

1. Sitenin üst kısmında bulunan "Üyelik" butonuna tıklanır.


2. Kullanıcı adı, şifre bilgileri girilir. E-posta adresi girilirken dikkat edilmesi gereken bir husus ücretsiz mail hizmeti veren posta sağlayıcılarının (Özellikle mynet, hotmail gibi) e-posta adreslerini kullanmamanızdır. Nedeni ise bizim tarafımızdan atılan onay veya cevap e-postalarının spam olarak algılanması Problemleri söz konusu olmaktadır. Bu problemleri yaşamamanız için (gmail veya benzeri) problem çıkarmayan bir mail sağlayıcısından e-posta hesabı oluşturmanızdır.

Diğer dikkat edilmesi gerek husus, güvenlik kodunu girerken, üstdeki rakamları aynen aşağıdaki kutucuğa girmeniz gerekmektedir.


3. Bunun ardından üyelik işleminizin önemli kısmı tamamlanmış olacaktır. Daha sonra e-posta adresinize gidip, size yolladığımız onay mailine onay vermeniz gerekmektedir.


4. Posta kutunuza yollanan e-postadaki yönergeler doğrultusunda üyeliğinize onay vermelisiniz.


5. Ardından açılan pencerede üyeliğiniz onaylandı mesajı ile karşılaşacaksınız. Bundan sonra artık üyelik işleminiz tamamlanmış olacaktır.


6. Kullanıcı adı ve şifrenizi girip giriş butonu ile sisteme giriş yapabilirsiniz.


7. Açılan ekranda size ait özel bölümlerden kendi soru ve cevap kutunuza gidebilir, yeni sorular sorabilirsiniz.

Paylaş

Yorumlar

lighted

üyelik alanımda yazdığım yorumları görebilir miyim? çünkü hangi risalede ve hangi soruya yorum yazdığımı her zaman hatırlayamıyorum

Değerli Kardeşimiz;
Yorumları görebilmek için teknik ekibimiz uğraşıyor, inşaallah kısa zamanda çözmeye çalışacaklar.
Selam ve dua ile

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
Yükleniyor...