Üyelik yaptım fakat onay maili gelmedi, ne yapabilirim ?

Eğer daha önceden üyelik işlemi yaptığınız halde halen onay mailini alamamış iseniz bunun nedeni kullanmış olduğunuz e-posta adresinden kaynaklanmaktadır. Bu durumda aşağıdaki işlemleri yapmanızı tavsiye ediyoruz;

1. Farklı bir e-posta adresi temin edip onunla yeniden üyelik yapmak (önerilen) Bu şekilde sorduğunuz soruların e-posta adresinize gelmesi konusunda da problem çıkmayacaktır.

2. Eğer e-posta adresinizi değiştirmek istemiyorsanız, onayınızı sizin yerinize bizim yapabilmemiz için iletişim kısmından bize mail atıp bildirebilirsiniz veya daha hızlı çözüm için hafta içi 9:00 - 15:00 arası [email protected] messenger adresinden onay vermemizi sağlayabilirsiniz. Bu messenger adresi soru cevaplamak için değil sadece bu ve benzeri teknik problemleri bildirmeniz amacıyla kullanılır. Probleminiz halledildikten sonra kaydınız messenger listemizden silinir.

Eğer aynı e-posta adresinizi kullanmak konusunda kararlıysanız sorularınızın cevaplarının da adresinize gelemeyeceğini de ifade etmek isteriz.
Yükleniyor...