Block title
Block content

Ziyaretçi defteri girişi ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
Taner GÜLBAHAR

yazım hatası vardır. Dördüncü mektup başlığı eksik yazılmıştır bilgilerinize.
Dörüncü Mektup

Değerli Kardeşimiz hata düzeltilmiştir, bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.

doganslgn

Hakikaten bu sitenin önemi kelimelerle ifade dilemez. Çok çok önemli. Neden mi? Çünkü Risale-i Nur'u açıklıyor. Madem ilk önce iman hizmet olmalı ve önemlidir. Elbette İman Hakikatlerini anlatan Risale-i Nur'un anlaşılmayan hakikatlerini anlatan da önemlidir. Allah razı olsun.

Rıdvan KAYMAK

Akıllara Şeker hanı Geliyor BURDA BÜTÜN SUALLERE CVP VERİLİR FAKAT SUAL SORULMAZ.

ZEHRA!

Selamun Aleykum böyle bir site yaptığınız için Allah razı olsun Rabbim istifade edenler sayısınca manevi kuvvet versin sizlere..

tahacan

Sitemizin yeni tasarımı daha da güzel olmuş. Allah yapanlardan vesile olanlardan ebeden razı olsun

levent
Maşaallah...
Ne kadar güzel bir site yapmışsınız rabbim muvaffak etsin ve istifadelerimizi arttırsın...
Bahtiyar
Selam Aleykum, sitenizden bolca istifade ediyoruz,Allah razı olsun.Sizlerden çok-çok rica ediyorum: Risale-i Nurları bir arada okuyup müzakere edemeyen,ders halkalarına her zaman iştirak etme imkanı bulamayanlar için; yazılı sohbetler hazırlayın,veya görüntülü sohbetleri metin olarak ta paylaşın.(İnternetimiz her zaman olmuyor,metin olunca kopya çekme kolay)

Değerli Kardeşimiz; aleykümselam. Sitemiz soru-cevap sistemi üzerine kuruludur. Dolayısıyla uzun uzadıya metin hazırlamak veya görüntülü sohbetleri manuel olarak yazıya çevirmek için mesaimiz müsait olmuyor. Sitemizdeki Makaleler kategorisinde Muhtelif Çalışmalar, Muhtelif Makaleler bölümlerinde bahsettiğiniz şekilde derlemeler vardır, inceleyebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, hayırlı günler dileriz.
kübranur
Risaleleri soru cevap olarak degilde , mesela 12. Sözün 1. Esası ni paragraf seklinde yayınlasanız daha istifadeli olacagini düşünüyoru. Yada videoları risalelerden bir cümleyi degil tüm kismi alarak paylassaniz çok güzel olur. Çünkü ben aradigimi bulamıyorum.
İlyas
Sitenizden çok istifade ediyorum. Allah razı olsun emeğinize sağlık . Ayrıca Sorularla Risale sitesinin ingilizce sayfasını da hazırlama projeniz var mı? Olursa çok faydalı olacağına inanıyorum.

Değerli Kardeşimiz; Allah cümlemizden razı olsun, istifademiz bol olsun. Evet sitemizin ingilizcesini hazırlama projemiz de var, şimdilik biraz uzak görünse de, olabilecek en kısa zamanda olmasını rahmet-i Rahman'dan niyaz ediyoruz. Selam ve dua ile...
barış
allah sizlerden razı olsun. ne kadarda güzel bir site. hele hele risalei nura sıra dışı bakış bölümüne hayran kaldım.. gözlerim doldu.. cenab-ı hak hizmetinizi kabul ve daim etsn inşallah..
Yükleniyor...