Yayın Politikanız hakkında bilgi verir misiniz?

Sorularla Risale sitesi, sorulan her soruyu cevaplamak, yayınlamak zorunda değildir.

Kullanıcı sorduğu soru ile alakalı -yayınlanma durumunda- herhangi bir telif hakkı talep edemez. Üyelik sisteminde kendi sorusuna ait tüm telif haklarını siteye vermeyi kabul etmiştir.

Siteye gönderilen diğer yazılı materyallerin de yazar isimleri muhafaza edilerek telif hakkı siteye devredilmiş olarak kabul edilir.

Siteye gönderilen diğer yazılı materyallerin yayınlanması da sitenin editör grubunun onayı durumda gerçekleşir. Aksi takdirde yazı sahipleri yayınlanmama durumunda hak talep edemezler.

Sitedeki kaynakların, "arkadaşına gönder" gibi paylaşım bölümleri kullanımı durumunda, rahatsızlık verici derecede mail gönderilmesi durumundan sitemiz sorumlu değildir.

Sitemize üye olarak haber listesinden haber almak isteyenlere gönderilen maillerden rahatsızlık duyma durumundan sitemiz sorumluluk kabul etmez. Şahıs üyelik yaparak tüm şartları kabul etmiş sayılır.

Sorularla Risale sitesi ileri düzey güvenlik önlemleri alarak verilerinizi saklı tutar. Bunun içinde cookie adı verilen programları sizin bilgisayarınızda saklar. Cookielerden kaynaklanan güvenlik ihlali durumlarında sorumluluk kabul etmez.

Sitedeki kaynakları izin talep etmeden ve telif haklarını muhafaza etmeden alıp kullananlar, hukuki olarak yapacağımız girişimleri doğrudan kabul etmiş sayılırlar.

Yükleniyor...